Planujesz zakup nowego materaca, ale nie wiesz, jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni? Zastanawiasz się, jakie kryteria powinien spełniać i czym musi się wyróżniać dobry materac? Jeśli wahasz się z podjęciem decyzji – koniecznie poznaj nasz uniwersalny produkt! 

Materac dla osób cięższych

Hilding Fandango to produkt, który dedykowany jest osobom ważącym nieco więcej. Jest to materac o podwyższonej twardości, zapewniający optymalny komfort i wygodę. Składa się z siedmiu stref, które cechują się zróżnicowanym stopniem twardości. Wkład skonstruowano z inteligentnych sprężyn kieszeniowych, których celem jest utrzymanie elastyczności punktowej. Materac potrafi świetnie dopasować się do anatomicznej budowy ciała. Dodatkowo, wzbogacono go o warstwę filcu i kokosu. Zabieg ten pozwala na zachowanie optymalnej elastyczności i plastyczności produktu. Dzięki tym funkcjom, materac nie zapada się pod wpływem ciężaru ciała i zachowuje swój pierwotny kształt przez wiele lat, nie odkształcając się.

Produkt na bóle kręgosłupa 

Czy materac Hilding Fandango sprawdzi się w Twojej sypialni ?Jeśli cierpisz na bóle kręgosłupa, to koniecznie rozważ zakup Hilding Fandango. Materac ma za zadanie stabilizować plecy i pomaga w regeneracji zmęczonych mięśni. Dodatkowo, konstrukcja materaca została starannie przemyślana i zaplanowana, by produkt ułatwiał obracanie się i wstawanie z łóżka. Hilding Fandango posiada status produktu medycznego. Oznacza to, że materac spełnia restrykcyjne wymagania dyrektyw unijnych nowego, globalnego podejścia. Wzięto pod uwagę zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa użytkowania, ochrony zdrowia oraz środowiska. Hilding Fandango został też nagrodzony certyfikatem jakości AEH. Materace ze statusem wyrobu medycznego Hilding zostały przeanalizowane i przetestowane pod kątem ich ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Jest to produkt, który zapewni Ci całkowite bezpieczeństwo i przyniesie ulgę w bólu.

Materac dla alergików 

Alergicy muszą przywiązywać szczególną uwagę do tego, jakie produkty kupują. Materace Hilding zostały odznaczone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do ich produkcji nie użyto materiałów które mogłyby w jakichkolwiek sposób niekorzystnie wpłynąć na zdrowie użytkownika. Hilding Fandango, to produkt, który nada się dla alergików, ponieważ pokrowiec, w jaki go ubrano, jest wolny od substancji alergennych i nie spowoduje niepożądanej reakcji alergicznej. Pokrowiec możesz łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, by zapewnić sobie higienę i optymalne środowisko snu.

Materace do spania dostępne w naszej ofercie cieszą się ogromną popularnością, a nasi klienci darzą je całkowitym zaufaniem. Kup swój egzemplarz Hilding Fandango już dziś!

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/