Twój materac przestał Ci odpowiednio służyć? Zaopatrz się w model nawierzchniowy, który niewielkim kosztem jest w stanie poprawić Twój komfort snu! Poznaj bliżej te wysokiej jakości produkty i ich szeroki wachlarz zastosowań.

Materac nawierzchniowy: kiedy się sprawdzi?

Materac nawierzchniowy to niewielkich rozmiarów produkt, który nakładamy na główny model, aby zwiększyć nasz komfort snu. Świetnie sprawdzi się w przypadku, kiedy z różnych powodów nasze łóżko już nie spełnia odpowiednio wszystkich swoich zadań. Wystające sprężyny czy też odkształcenia nie będą nam już straszne! Szczególnie jeśli wyposażymy się w wysokiej jakości wyrób taki jak Hilding Tenor, który stanowi również naprawdę świetną ochronę głównego modelu. Jego wypełnienie to wysokoelastyczna pianka FloFom, która dodatkowo posiada właściwości chłodzące, przez co świetnie sprawdzi się na gorące dni! Całość łatwo możemy wyczyścić – gwarantuje nam pokrowiec Tencel. Co ważne, produkt jest rolowany, dzięki czemu z łatwością zabierzemy go ze sobą niemal wszędzie i poprawimy na przykład poziom higieny śpiąc na hotelowym łóżku.

Materac nawierzchniowy, a poziom twardości

Jaki materac nawierzchniowy wybrać?Za sprawą materaca nawierzchniowego możemy również zmienić twardość głównego materaca. Jest to świetne i niewątpliwe ekonomiczne rozwiązanie na przykład dla osób, które zmagają się z dużymi wahaniami wagi, czy też w sytuacji, gdzie źle dobraliśmy twardość głównego modelu. Może być wyjściem także na przykład dla kobiet w ciąży czy też ludzi, którzy intensywnie trenują i w stosunkowo krótkim czasie na przykład zwiększył się ich poziom masy mięśniowej. Nałożymy je również na starą kanapę czy też wersalkę, które nie są w stanie zapewnić nam odpowiedniego komfortu! Jak jednak wybrać model, który naprawdę wpłynie na nasz sen?

Jaki materac nawierzchniowy wybrać?

Jaki materac wybrać, aby rzeczywiście wpłynął on na nasz komfort snu? Tutaj dobrać powinniśmy go w zależności od potrzeb. Osoby, które poszukują produktu, który za zadanie ma zwiększyć twardość powierzchni, na jakiej śpimy koniecznie powinny zwrócić uwagę na Hilding Bass. Posiada on wypełnienie z pianki Velvet Touch, dzięki czemu wzmacnia całą konstrukcję i w prawidłowy sposób będzie podpierać nasze ciało i zapobiegać wyginaniu się kręgosłupa w sposób nienaturalny. Dla tych, którzy jednak potrzebują bardziej miękkiego wyrobu świetnie nada się Hilding Alt, jaki jest w stanie zagwarantować nam przyjemny efekt otulenia, a to za sprawą reagującej na temperaturę pianki termoelastycznej.

Dobry materac do spania musi zapewnić nam komfortowy sen. Co jednak zrobić, kiedy tak się nie dzieje? Wtedy świetnym rozwiązaniem będzie materac nawierzchniowy – jesteśmy przekonani, że sprawdzi się on dla praktycznie każdego! Odwiedź salony partnerskie w Słupsku i znajdź najlepszy produkt.