Materac Hilding Fandango to model sprężynowy, kieszeniowy, który charakteryzuje się podwyższoną twardością i optymalną elastycznością. Ten model materaca jest polecany przede wszystkim osobom o wyższej wadze lub użytkownikom, którzy preferują twardsze podłoże do snu. Dlaczego warto mieć materac Hilding Fandango? Podpowiadamy.

Jak zbudowane są materace kieszeniowe Hilding Fandango?

Materac kieszeniowy Hilding Fandango został zbudowany z systemu sprężyn, umieszczonych w oddzielnych kieszonkach. Taka budowa sprawia, że każda sprężyna może pracować niezależnie od innych, a więc uginać się tylko w tych miejscach, gdzie pojawia się nacisk ze strony użytkownika. W ten sposób materace kieszeniowe Hilding Fandango zyskują elastyczność punktową i są bardzo wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników. Warto dodać, że ten model materaca posiada 7 stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się do sylwetki użytkownika i wsparcie kręgosłupa. Poza sprężynami, umieszczonymi w kieszeniach, materac Hilding Fandago posiada także dodatkowe warstwy, w tym piankę FlexiFoam, filc oraz matę kokosową. Pianka FlexiFoam jest innowacyjnym materiałem, który charakteryzuje się wysokim poziomem elastyczności i sprężystości. Pianka ta sprawia, że użytkownik odczuwa wygodę i komfort. Filc to z kolei tworzywo bardzo trwałe i utwardzające materac, a dodatkowo pozwalające na oddzielenie sprężyn od wkładu i ich amortyzowanie. W materacu Hilding Fandango zastosowano także matę kokosową, która jest materiałem bardzo higienicznym, przepuszczającym powietrze i doskonałym dla alergików. Kokos chroni przed rozwojem roztoczy, bakterii i mikroorganizmów, a dodatkowo podwyższa twardość materaca i zapewnia sprężystość oraz elastyczność. Każdy, kto zastanawia się nad tym, jaki materac kieszeniowy wybrać, może zdecydować się właśnie na model Fandango, który został wyprodukowany przez renomowaną markę materacy, łóżek, stelaży i innych akcesoriów do sypialni, czyli firmę Hilding. Producent ten zajmuje wysokie miejsce w światowej czołówce producentów materacy i znany jest z produktów wysokiej jakości oraz zastosowania innowacyjnych materiałów i rozwiązań.

W jakim rozmiarze dostępny jest materac kieszeniowy Hilding Fandango?

Kieszeniowy materac do spaniaJaki rozmiar materaca kieszeniowego Fandango wybrać? W ofercie dostępne są następujące rozmiary: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200. Dla singli dobrym rozwiązaniem będzie materac kieszeniowy 100×200, który zapewni komfort, swobodę ruchów i wysoki komfort snu. Materace kieszeniowe 100×200 są polecane osobom, które lubią komfort i nie chcą się obawiać, że spadną z łóżka. Materac do spania 100×200 jest także dobrym rozwiązaniem dla tych użytkowników, którzy dużo czasu spędzają w łóżku i zależy im na bardzo dobrym podparciu kręgosłupa.

Kto szczególnie powinien wybrać materaca kieszeniowego Hilding Fandango do spania?

Materac Hilding Fandango jest modelem odwracalnym, a więc posiada dwie twardości (twardą stronę i bardzo twardą stronę). Właśnie dlatego na ten materac powinny szczególnie zdecydować się osoby o wyższej wadze, przekraczającej 100 kilogramów, lub też ci użytkownicy, którzy wolą twardszą powierzchnię do snu. Ten model materaca jest polecany także osobom z bólami kręgosłupa lub takim, które potrzebują rehabilitacji. Materac Hilding Fandango uzyskał bowiem tatuś wyrobu medycznego klasy I, a więc wykazuje działanie wspomagające proces rehabilitacji wad postawy. Ten model materaca polecany jest także alergikom, ponieważ posiada warstwę maty kokosowej, mającej działanie antybakteryjne i zapewniające wysoką higienę. Dodatkowo materac jest produktem antyalergicznym, nie posiada żadnych substancji niebezpiecznych dla zdrowia lub wywołujących ryzyko alergii. Model ten ma także dołączony specjalny pokrowiec Medi-Cover, który jest antyalergiczny, trwały i wykonany ze specjalnej tkaniny, ograniczającej ryzyko pojawiania się Grzybowskiej, roztoczy, czy też bakterii. Pokrowiec ten można prać w wysokiej temperaturze, tj. aż w 60 stopniach Celsjusza, co pomaga w pozbyciu się wszelkich alergenów i bakterii z jego powierzchni. Materac Hilding Fandango jest więc szczególnie polecany osobom o wyższej wadze, alergikom, a także tym, którzy wymagają rehabilitacji kręgosłupa.