Materace nawierzchniowe są sposobem na to, aby w prosty sposób poprawić komfort swojego snu. To. tzw toppery, nakładki na dotychczas używane materace. Rekomendowanym materacem nawierzchniowym jest materac Hilding Tenor. Sprawdzamy, jak jest zbudowany i jakie wyróżniają go zalety. Zapraszamy do lektury!

Jak zbudowane są materace nawierzchniowe Hilding Tenor?

Materace nawierzchniowe Hilding Tenor są zbudowane z wysokoelastycznej pianki FloFom o wysokości równej 4 cm. Choć są niewysokie, pozwalają spać lepiej, ponieważ:

  • wyrównują powierzchnię spania,
  • poprawiają cyrkulację powietrze i higienę snu.

Dodatkowo materac Hilding Tenor zapewnia delikatne uczucie chłodzenia – to główna właściwość pianki, którą zastosował producent. Warto tutaj dodać, że Hilding jest czołowym producentem materacy w Polsce i gwarantuje swoim klientom najwyższej jakości produkty.

Wysokoelastyczna pianka FloFom ma również właściwości termoregulacyjne. Reaguje na temperaturę ciała użytkownika – im jest wyższa, tym pianka staje się bardziej miękka i lepiej się ugina. Dzięki temu zapewnia uczucie otulenia. Wspomaga też regenerację mięśni i zmniejsza ich napięcie. Sprawia, że rano wstajemy bardziej wypoczęci i zrelaksowani.

Jakie zalety posiada materac nawierzchniowy?Materac nawierzchniowy Hilding Tenor jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje alergii. Wszystkie materiały, z których jest wykonany, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Co więcej, materac bardzo łatwo jest utrzymać w czystości. Pokrowiec materaca jest zdejmowany i można go wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Materac nawierzchniowy Hilding Tenor – w jakim rozmiarze możesz go kupić?

Materac nawierzchniowy 180×200 – to tylko jedna z opcji, jaką oferuje nam producent Hilding. Materace nawierzchniowe Hilding Tenor dostępne są w kilku dogodnych rozmiarach:

  • 80×200 cm,
  • 90×200 cm,
  • 100×200 cm,
  • 120×200 cm,
  • 140×200 cm,
  • 160×200 cm,
  • 180×200 cm.

Jaki rozmiar materaca nawierzchniowego Hilding Tenor będzie najlepszy? Jeżeli szukamy materaca nawierzchniowego do łóżka pojedynczego, dobrym wyborem będzie materac o szerokości 80, 90, 100 lub 120 cm. Sprawdźmy, jaką szerokość ma nasza wersalka, sofa czy materac, na którym chcemy go położyć. Materac nawierzchniowy jest bowiem, jak już wspomnieliśmy, nakładką „udoskonalającą” naszą obecną powierzchnię do spania.

Jeżeli zaś szukamy nakładki na materac dla dwojga, wybierzmy topper o szerokości 140, 160 lub 200 cm. Materace nawierzchniowe 180×200 cm to największy dostępny model materaca Hilding Tenor. Będą idealnym rozwiązaniem dla par, które chcą zwiększyć komfort snu bez zakupu nowego materaca!

Dla kogo wybór materaca nawierzchniowego Hilding Tenor będzie dobrym rozwiązaniem?

Materac nawierzchniowy Hilding Tenor jest doskonałym rozwiązaniem, dla każdego, kto chce poprawić jakość nocnego odpoczynku, a nie planuje zmieniać podłoża, na którym śpi. Nakładka na materac natychmiast zwiększa poczucie wygody. Można ją zabrać ze sobą wszędzie, również na wyjazd, ponieważ jest cienka i nie zajmuje dużo miejsca.

Ale materac nawierzchniowy Hilding Tenor to nie tylko wygoda, ale również – higiena snu. Topper jest zatem świetną propozycją dla alergików. Pozwala utrzymać w idealnym stanie materac lub sofę, na której śpimy. Zdejmowany pokrowiec można wyprać zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Materac Hilding Tenor będzie też dobrym zakupem dla osób, które mają zbyt miękkie łóżko. Średnio twardy topper wyrównuje i usztywnia dotychczasowe podłoże. Jeśli szukamy twardego materaca 180×200, Hilding ma w swojej ofercie materace o jeszcze wyższym stopniu twardości.
Przeglądając ofertę producenta, z pewnością znajdziemy produkty odpowiadające naszym potrzebom! Warto przyjrzeć się jej bliżej i zagwarantować sobie lepszy sen. Zwłaszcza że jakość snu ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie i nasze samopoczucie. Im lepiej śpimy, tym jesteśmy szczęśliwsi i odporniejsi. Warto o tym pamiętać i kupić materac nawierzchniowy Hilding Tenor, który jest niedrogim, ale bardzo efektywnym sposobem na zapewnienie sobie spokojnego, wygodnego snu.