Zdrowy sen = zdrowe życie

Według badań naukowych osoby śpiące po 7 godzin mają większe szanse na dłuższe i zdrowsze życie. To absolutne minimum, aby organizm był wypoczęty i gotowy do działania przez cały dzień. W Twoim przypadku jest zupełnie odwrotnie? Sięgnij do źródła swojego niewyspania – łóżka, a konkretnie materaca. Nie faszeruj się wspomagaczami w postaci kawy, herbaty czy napojów energetycznych. Po prostu wybierz odpowiedni materac, który pozwoli Ci przespać całą noc bez budzenia czy wiercenia. Koszmary też odejdą w zapomnienie!

Materac Dance marki Hilding – obrót, krok, obrót i… do spania!

Hilding Dance - materac 7-strefowyWejdź roztańczonym krokiem do krainy snów i pozwól sobie na odpoczynek w pełnym tego słowa znaczeniu. Pomoże Ci w tym materac sprężynowy pocket plus Dance marki Hilding. To najnowszej generacji materac hybrydowy, który został złożony z 7-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus. Każda z nich wyróżnia się ponadprzeciętną wysokością wynoszącą aż 15 cm. W ten sposób materac staje się bardziej elastyczny, dopasowuje się do anatomii ciała oraz zapewnia właściwe podparcie dla sylwetki bez względu na wagę i wzrost. Wierzchnia warstwa składa się z dwóch wysokich blatów pianek. Pierwsza z nich to wysokoelastyczna pianka HR, która zwiększa twardość, co przypadnie do gustu wielbicielom spania na twardszym podłożu. Druga to pianka FloFom o właściwościach chłodzących. Połączenie tych pianek zapewnia wsparcie dla kręgosłupa i szybkie rozluźnienie mięśni, więc jest praktycznym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób o aktywnym trybie życia.

Wraz z materacem otrzymujesz w pakiecie stylowy pokrowiec Italiano, który niweluje nieprzyjemne zapachy i posiada właściwości antyalergiczne. Pokrowiec ułatwia odwracanie materaca na drugą stronę dzięki wygodnym uchwytom.

Materace sprężynowe pocket plus – jeszcze więcej komfortu zasypiania

W asortymencie naszego sklepu umieściliśmy materace sprężynowe pocket plus, które wyróżniają się przemyślaną konstrukcją sprężyn w środku. Każda z nich idealnie podtrzymuje ciało za sprawą swojej podwyższonej wysokości. Taki manewr pomaga zasnąć osobom o zwiększonej wadze. Sprawdzi się też w przypadku par o dużej różnicy wagowej (do 30 kg), ponieważ zwiększa elastyczność punktową. Materace z tej kategorii dbają o Twoje zdrowie i samopoczucie. Wspomagają regenerację mięśni po treningu oraz utrzymują właściwą pozycję kręgosłupa podczas spania. W końcu obudzisz się nieobolały i w pełni sił – brzmi kusząco? Nie zastanawiaj się, tylko wybierz odpowiedni materac sprężynowy pocket plus dla siebie i swoich bliskich!

Dlaczego warto postawić na materac sprężynowy pocket plus Dance?

  • Materac to nowoczesny produkt stworzony z myślą o potrzebach partnerów, seniorów, osób aktywnych fizycznie lub tych z dolegliwościami kręgosłupa.
  • Sprężynki w materacu osiągają wysokość aż 15 cm, która niweluje powstawanie drgań w trakcie ruchów partnera w nocy. Śpij snem ciągłym nawet w towarzystwie wiercącego się partnera!
  • Wysokoelastyczna pianka HR optymalnie podnosi poziom twardości, dając Ci jeszcze więcej komfortu leżenia bez zapadania się w materac.
  • Pianka FloFom posiada właściwości chłodzące, które docenisz zwłaszcza podczas upalnej nocy. W chłodniejszym środowisku zdecydowanie lepiej się zasypia!
  • Materac Dance wytańczy Ci nową jakość spania, o której wcześniej nawet nie śniłeś!

Chcesz poznać więcej informacji na temat materaca Dance marki Hilding? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy do owocnych zakupów!