Zadbaj o właściwą jakość snu

Czy wiesz, że w ciągu całego życia przesypiasz aż… 20 lat? Tak długi czas warto spędzić w łóżku, które jest po prostu wygodne, a przy tym – dobre dla Twojego zdrowia. Zacznij od fundamentów, czyli wyboru właściwego materaca. Dzięki temu możesz liczyć na spokojny sen o każdej porze. To lepsze niż SPA i basen razem wzięte. Bo nic nie jest w stanie zastąpić porządnego wyspania się… Przyjemne sny otrzymujesz w pakiecie!

Materac Lambada marki Hilding – roztańczeni do snu

Hilding Lambada - sprężyny Pocket PlusMaterac sprężynowy pocket plus Lambada zapewni Ci jeszcze lepsze wrażenia o poranku po minionej nocy pełnej spokojnego snu. Wyróżnia się 7-strefowym systemem drobnych sprężynek Pocket Plus, które mierzą aż 15 cm. Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze lepszą sprężystość i optymalną twardość, z której ucieszą się zwłaszcza osoby lubiące spać na twardszej powierzchni. Wysoka elastyczność punktowa umożliwia nieprzerwany sen nawet wtedy, gdy partner przewraca się z boku na bok. Nie czujesz jego ruchów, a Twoje ciało jest bezpiecznie podparte, również w miejscach naturalnych krzywizn. Bez „zatapiania się” w materac! Pierwsza warstwa wkładu obejmuje lateks, który znany jest ze zmniejszania napięcia mięśni. To świetne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Z kolei dodatkowa płyta naturalnego kokosu pozwala utrzymać kręgosłup w odpowiedniej pozycji. Wygodniej być już nie może!

Chcemy, abyś był maksymalnie zadowolony z zamówienia w naszym sklepie. Dlatego razem z materacem Lambada otrzymujesz pokrowiec Probiotex wykonany z naturalnych włókien wiskozowych. Pokrowiec Purotex zapewnia skuteczną ochronę przed rozwojem pleśni, grzybów, bakterii i nieprzyjemnych zapachów. To gwarancja higieny snu na długo!

Materace sprężynowe pocket plus w naszej ofercie

W naszym sklepie internetowym znajdują się materace sprężynowe pocket plus o jeszcze lepszym rozłożeniu sprężynek podtrzymujących ciało w trakcie snu. Ponadto sprężyny są wyższe od tych znajdujących się w klasycznych materacach sprężynowych, dlatego gwarantują wysoki poziom komfortu niezależnie od tego, ile ważysz i mierzysz. Utrzymasz wygodę spania i dbałość o kręgosłup już za pomocą jednego materaca! Nie chodź na kompromis, skoro możesz spać lepiej bez wspomagania się za pomocą relaksacyjnej muzyki czy pachnących świeczek. I tak musisz wybrać materac do swojego łóżka, więc dlaczego by nie postawić na taki wysokiej jakości?

Dlaczego warto wybrać materac sprężynowy pocket plus Lambada?

  • Materac jest niesłychanie praktycznym rozwiązaniem. Będzie pasować parom (także o zróżnicowanej masie ciała), alergikom, sportowcom oraz osobom z dolegliwościami kręgosłupa.
  • Sprężynki w materacu osiągają wysokość aż 15 cm, co pozwala na jeszcze większą elastyczność punktową i nieprzenoszenie drgań powstałych w wyniku ruchów. Możesz spać spokojnie – tak samo jak Twój partner.
  • Warstwa z lateksu pomaga rozluźnić mięśnie po treningu (lub po prostu stresującym dniu), co zdecydowanie ułatwia szybkie zasypianie, nawet gdy nie jesteś bardzo zmęczony. Przyłożysz głowę do poduszki i… już!
  • Płyta naturalnego kokosu dba o stan Twojego kręgosłupa, abyś w przyszłości mógł cieszyć się nienaganną postawą bez konieczności chodzenia na rehabilitację.
  • Materac Lambada jest nie do podrobienia. Gdy już raz się na nim położysz, nie będziesz chciał wstać – będzie Ci tak błogo. Tylko nie zaśpij do pracy!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat materaca Lambada marki Hilding? Napisz lub zadzwoń do nas. Zapraszamy do kontaktu!